Vægmonteret, vævet, monogramsigneret BA.

4322861. Vægmonteret, vævet, monogramsigneret BA.

Dimensioner fra rundstang til trækugler 95 cm, bredde 90 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 245