Børnebord, barok, 20. århundrede.

4322507. Børnebord, barok, 20. århundrede.

Højde ca. 46 cm.
Længde ca. 45 cm.
Bredde ca. 30 cm.
Længde udfoldede klapper ca. 65 cm.

Brugsslitage. Klapperne hænger let ved det udfoldede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 46 cm.
Længde ca. 45 cm.
Bredde ca. 30 cm.

Antal besøg: 166