PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). "Warrior Telamon".

432250. PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). "Warrior Telamon".

Litografisk tryk baseret på tegningen fra 13. juni 1960, signeret i trykket, begrænset til 2135 eksemplarer, passepartout.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 992