FLASKE CHATULL. 2 Flasker 1800-tallet.

4322223. FLASKE CHATULL. 2 Flasker 1800-tallet.

Flaskechatuld med 2 mundblæste og indgraverede flasker.
Dimensioner: 22 x 18 x 14 cm.

Brugs- og aldersslitage, stikkende lås, skruer mangler i hængsler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 22 x 18 x 14 cm.

Antal besøg: 140