STIG WIRDE. Olie på lærred, signeret.

4321770. STIG WIRDE. Olie på lærred, signeret.

Ramme ca. 42 x 33 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Stig Wirde (1914–1962)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 42 x 33 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Stig Wirde (1914–1962)

Antal besøg: 109