PØJON PÅ LAVETT, 2 stk, miniaturer, 20. århundrede.

432141. PØJON PÅ LAVETT, 2 stk, miniaturer, 20. århundrede.

Én mærket Uppsala, én brite. Længde ca 9 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.225