SKÅL & SKE. Tin, fælles arbejde.

4321158. SKÅL & SKE. Tin, fælles arbejde.

Skål og ske i dåse med indgraveret indretning. Hætten markeret nedenunder.
Dimensioner kabinet: bredde 20 cm, dybde 11,5 cm, højde ca. 5 cm.
Mål ske: længde ca. 5,5 cm.

Brugsslitage. ridser/mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ske: længde ca. 5,5 cm.

Brugsslitage. ridser/mærker.

Antal besøg: 151