Spejl med konsolbord, Rococo stil, 20. århundrede.

4321136. Spejl med konsolbord, Rococo stil, 20. århundrede.

Den er forgyldt. Bord med stenplade.

Spejlbredde ca. 55 cm inkl. ramme. Højde ca. 120 cm.

Bordbredde ca. 59 cm. Højde ca. 65 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 632