Bøkkebord, 18./20. århundrede.

4320975. Bøkkebord, 18./20. århundrede.

Højde 75 cm
Bredde ca. 67 cm
Længde 241 cm.

Slitage, ormtunget, renoveret, suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm
Bredde ca. 67 cm
Længde 241 cm.

Antal besøg: 737