MANUEL FONT DIAZ. „Saskia-suite“.

4320289. MANUEL FONT DIAZ. „Saskia-suite“.

Litografi
Signeret, nummereret 11/40, med titlen „Saskia Suite“ og dateret 1982.
66x50 cm.

Rigelig rævning. Støtten er gulnet.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
66x50 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besøg: 160