KARIN PARROW. „Broen“.

KARIN PARROW. „Broen“.
4319965. KARIN PARROW. „Broen“.

Olie på lærred, 48 x 54 cm, karmmål 53 x 59 cm. Signeret Karin Parrow.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Karin Parrow (1900–1984)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Karin Parrow (1900–1984)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.081