Peter Brüning (1929-1970), farvelitografi, 'Skov og eng'.
4319318. Peter Brüning (1929-1970), farvelitografi, 'Skov og eng'.
Peter Brüning (1929-1970), farvelitografi, 'Skov og eng', indskrevet nederst til venstre: 'Prøveprint', med titlen: 'Skov og eng, 'signeret og dateret nederst til højre:' 68 ',
Dimensioner ca.: 52 x 74 cm.
Dimensioner ca.: 52 x 74 cm.