KAFFEKANDE, rustfrit stål, Sigvard Bernadotte, samt SUPPE-SKE, Gense.

431931. KAFFEKANDE, rustfrit stål, Sigvard Bernadotte, samt SUPPE-SKE, Gense.

Kaffekande i rustfrit stål med hank i sort bakelit Signeret Sigvard Bernadotte Højde 14 cm Bunddiameter 12,5 cm.
Slev, længde 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slev, længde 27 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.403