ARMRING, 18k guld, vægt ca 38,8 gram.

4319178. ARMRING, 18k guld, vægt ca 38,8 gram.

Åbbar model med to sikkerhedsløjfer. stemplet 18K.
Ca. 7x6cm.
skinne bredde ca. 3 mm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 7x6cm.
skinne bredde ca. 3 mm.

Antal besøg: 452