Loftlampe bestående af tre lysarme med messingdetaljer og forskelligt farvede plastikfatninger i rød, lyseblå og cremegul samt grøn plast nederst på messingstammen.
Højde: 70 cm.
Bredde: ca. 62 cm. inkl. pærer
Aldersrelaterede brugsspor i form af alm. patina og ridser på de sortlakerede lysarme. Der gives ingen funktionsgaranti.
Højde: 70 cm.