VAS, stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

431883. VAS, stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Polykrom dekoration af blomster. Højde 49,5 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 1.769