MORTEL, Ölandssten, signeret & dateret 1983.

4318823. MORTEL, Ölandssten, signeret & dateret 1983.

Mørtel med støder.
Højde ca. 12 cm.
Diameter ca. 10,5 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mørtel med støder.
Højde ca. 12 cm.
Diameter ca. 10,5 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 168