KENT LINDFORS. Fra suiten „Dubbelälven“.

4318809. KENT LINDFORS. Fra suiten „Dubbelälven“.

Blandet teknik, 65 x 48 cm, karmmål 73,5 x 56,5 cm. Monogram signeret KL. Dateret 1987-89.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 269