LANTERNE OG VASE. Glas.

LANTERNE OG VASE. Glas.
4318238. LANTERNE OG VASE. Glas.

Stearinlys, mål ca. 10 x 10 x 11 cm.
Vase, Håkan Blom, signeret H.Blom, Ulva-88, højde ca. 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 188