OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, fuld rigger, 20. årh.

4318068. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, fuld rigger, 20. årh.

Ca. 35 x 54 med ramme 44 x 63 cm.

Betingelse for brug. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 173