TÆPPE, rylliklinned, ca 229x163 cm, usigneret.

4317907. TÆPPE, rylliklinned, ca 229x163 cm, usigneret.

Dimensioner: ca. 229x163 cm (ekskl. frynser).

Brugsslitage, mindre snavs, trykmærker fra bordben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 155