PAUL MÜLLER-KAEMPFF. Forårslandskab.

4317877. PAUL MÜLLER-KAEMPFF. Forårslandskab.

Olie på plade, 27,5 x 41 cm, karmmål 45 x 59 cm. Signeret P. Müller-Kaempff.

Almindelig overfladeslid.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig overfladeslid.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 576