OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. farve litografi.

4317682. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. farve litografi.

Komposition, signeret, nummereret 9/48,
39x29 cm
59x46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

39x29 cm
59x46 cm.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 94