TORSTEN RENQVIST. Ætsning.

TORSTEN RENQVIST. Ætsning.
4317552. TORSTEN RENQVIST. Ætsning.

„Orb“, blad V. Signeret og nummereret 30/65 ex. Dateret -59.
43x35 cm
67x53 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

43x35 cm
67x53 cm.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 146