OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Buste af sandsynligvis Gustav Vasa, gips, usigneret.

431665. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Buste af sandsynligvis Gustav Vasa, gips, usigneret.

Højde ca 47 cm.

Slitage, skader, retoucheringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 47 cm.

Antal besøg: 1.463