BØRSTESKÆRER/PLÆNEKLIPPER, Husqvarna 245 RX.

4316305. BØRSTESKÆRER/PLÆNEKLIPPER, Husqvarna 245 RX.

Med diverse tilbehør, b.la. sele.

Brugsslitage. Reporo og badges. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 442