SKRIVEMASKINE, Halda, Åtvidabergs.

4316256. SKRIVEMASKINE, Halda, Åtvidabergs.

Længde ca. 48, bredde 35, højde 26 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 186