KNAPPEKORDEON, Curtini.

KNAPPEKORDEON, Curtini.
4315964. KNAPPEKORDEON, Curtini.

I tilfælde af.

Bredde ca. 40 cm. Dybde ca. 20 cm. Højde ca. 45 cm.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

I tilfælde af.

Adresse

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång stor
Antal besøg: 533