SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

4315959. SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt træ og pastellage.
Ca. 81x36cm.

Visse overfladeslid, farvet glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt træ og pastellage.
Ca. 81x36cm.

Antal besøg: 342