EVERT LUNDQUIST. Landskaber.

EVERT LUNDQUIST. Landskaber.
4315744. EVERT LUNDQUIST. Landskaber.

Olie på lærred, signeret. Med en personlig hilsen a tergo. Billedmål ca. 21,5 x 24,5 cm, mål inkl. ramme ca. 40,5 x 37 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 593