Spejl, forgyldt ramme, 20. århundrede.

4315499. Spejl, forgyldt ramme, 20. århundrede.

Samlede dimensioner 44x64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlede dimensioner 44x64 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 188