MÄRKLIN. Samling modeltog med skinner og diverse tilbehør (2 Kasser).
4315056. MÄRKLIN. Samling modeltog med skinner og diverse tilbehør (2 Kasser).
Et model lokomotiv model 3106 DB Schencker.
To damplokomotiv.
Cirka seks ekstra vogne.
Cirka 100 skinner, samt krydsspor i originale. æsker.
To stk. transformatorer.
Alm. brugsspor, ridser og mærker. Der gives ingen funktionsgaranti.
To damplokomotiv.
Cirka seks ekstra vogne.
To stk. transformatorer.