En samling af pinde og rideafgrøder, 6 stk., 20. årh.

4314449. En samling af pinde og rideafgrøder, 6 stk., 20. årh.

Længde 80-142 cm.

Brugsslitage,
Der vises revner på det rødmalede, gnidning og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 80-142 cm.

Brugsslitage,

Antal besøg: 131