PYNTEARME, 3 stk, b.la. Toledo, Spanien.

4313601. PYNTEARME, 3 stk, b.la. Toledo, Spanien.

Florett, Toledo, Spanien, længde ca. 84 cm. Sabel, orientalsk stil, længde ca. 76 cm. Dolk, orientalsk stil længde ca. 42 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Overfladerust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 203