BORDSÆT, nysølv og glas, omkring århundredeskiftet 18/1900.

431185. BORDSÆT, nysølv og glas, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Højde 22 cm, diameter 20,5 cm.

Brugsslitage, mikrochip på kanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 464