SAMLING AF 4 KRYSTALSKÅLE, 20. århundrede.

4311775. SAMLING AF 4 KRYSTALSKÅLE, 20. århundrede.

Fire krystalskåle.
En tilsyneladende umærket, en Kosta og to Orrefors.
Højde: 7,5 cm, 11 cm, 12 cm og 12,5 cm
Diameter: 14,5 - 21,5 cm.

Mindre brug og aldersbaseret slid, færre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fire krystalskåle.
Diameter: 14,5 - 21,5 cm.

Antal besøg: 136