ALBERT COMA ESTADELLA. Portrætter.

4311745. ALBERT COMA ESTADELLA. Portrætter.

Trækul og pastel på papir.
Signeret, dateret 1968 og dedikeret.
47x31 cm.

Ikke undersøgt uden ramme. Træramme. Paspartú med en let fugtig plet.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Trækul og pastel på papir.
47x31 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 244