ANDREU MARTRÓ FUSTANYÀ. Unavngivet.

4311744. ANDREU MARTRÓ FUSTANYÀ. Unavngivet.

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1978.
66x54 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1978.
66x54 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER4
Antal besøg: 269