CARME MOLET CHICOT. Unavngivet.

4311736. CARME MOLET CHICOT. Unavngivet.

Litografi
Signeret og dateret 1992.
80x53 cm.

I god stand. Aluminiumsramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret og dateret 1992.
80x53 cm.

I god stand. Aluminiumsramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - E
Antal besøg: 245