CARL MALMSTEN. SPISEBORD, „Ambassador“.

4311167. CARL MALMSTEN. SPISEBORD, „Ambassador“.

Stemplet Åfors Møbelfabrik, Design Carl Malmsten
renoveringsbehov
ca. 102 x 160 cm, 74 cm høj.

Brugsslitage, ridser og mærker, skive med skader.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

renoveringsbehov
ca. 102 x 160 cm, 74 cm høj.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 937