BORDLAMPE, Art Deco, 1930'erne.

431091. BORDLAMPE, Art Deco, 1930'erne.

Base med dekoration af havfruer på delfiner. Sideroterende rund skærm. Højde ca 35 cm.

Skulptur mangler. Brugsslitage. Mærker. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 988