UIDENTIFICERET KUNSTNER (1800/1900), Modelstudie, signeret og dateret, blyant.

4310631. UIDENTIFICERET KUNSTNER (1800/1900), Modelstudie, signeret og dateret, blyant.

ca. 25x37,5 cm
Ramme 33x45,5 cm.

Overflade/farveprikker.

Tema

Good Art Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 25x37,5 cm
Ramme 33x45,5 cm.

Overflade/farveprikker.

Tema

Good Art Summer

Antal besøg: 3.132