DUNHILL. Lysere.

DUNHILL. Lysere.
4310601. DUNHILL. Lysere.

Forgyldt metal. Signeret og stanset. Med original etui. 6,4 x 2,3 x 1,2 cm. 76,3 gr.

Kræver operationel revision.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

4310601. DUNHILL. Lysere.

Kræver operationel revision.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Joya’s Sala
Antal besøg: 162

Andre interessante genstande