CUBE CHAIR - 20. århundrede.

CUBE CHAIR - 20. århundrede.
4310566. CUBE CHAIR - 20. århundrede.

Højde 73cm, Sædehøjde 42cm
Bredde 65cm - Dybde 70cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73cm, Sædehøjde 42cm
Bredde 65cm - Dybde 70cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 276