LENNART OLSSON - Jute søm, signeret.

4310511. LENNART OLSSON - Jute søm, signeret.

Dimensioner: ca. 120x63,5cm.

Brugsslitage. riv i stoffets ryg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: ca. 120x63,5cm.

Antal besøg: 190