SALONGRUPPE, 5 dele, rokokostil, 20. århundrede.

431046. SALONGRUPPE, 5 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Udbenet træ, plysbetræk, skåret dekoration. Sofa, badekarmodel, længde ca. 182 cm. Stole, et par. Lænestole, et par.

Brugsslitage. Let indtørret polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 695