JAUME MINGUELL. Landskab.

JAUME MINGUELL. Landskab.
4310319. JAUME MINGUELL. Landskab.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, placeret i Olot
52,5x67 cm.

Ramme i støbt og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
52,5x67 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 288