LENNART ASCHENBRENNER. KOMPOSITIONER, TO STYKKER.

4310169. LENNART ASCHENBRENNER. KOMPOSITIONER, TO STYKKER.

Farvelitografier, signeret og nummereret, dateret -73 og -98. Rammestørrelse 46x54 cm og 62x76 cm henholdsvis.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lennart Aschenbrenner (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 187