CLAES EKLUNDH. SAMMENSÆTNING.

CLAES EKLUNDH. SAMMENSÆTNING.
4309946. CLAES EKLUNDH. SAMMENSÆTNING.

Olie på lærred, monogram signeret, 56x47 cm. Rammemål 57,5x49 cm.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Antal besøg: 167