FOLDEBORD, 19. århundrede.

FOLDEBORD, 19. århundrede.
4309869. FOLDEBORD, 19. århundrede.

ca. 63 x 106 cm + klap 26 cm, 71 cm høj.

Skader og slid, ridser og mærker, ustabil, forstærket, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 242